Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Методична скринька

Дата: 16 січня 2018 о 12:43, Оновлено 23 вересня 2021 о 11:30

Від 27.11.2017 до 01.12.2017 в школі був проведений Тиждень педагогічної майстерності «Від творчості вчителя – до творчого учня», з метою підвищення фахового рівня педагогічних працівників, поширення перспективного педагогічного досвіду, відпрацювання навичок готовності вчителя до впровадження в практику освітньо-виховної діяльності інноваційних технологій, підвищення рівня самоосвіти педагогів, знань педагогічних інновацій через роботу ШМО, ознайомлення з результатами  роботи вчителів, які атестуються (вчитель хімії Витвицька М.В.; вчитель фізики Волощук П.М. та вчитель музики Ганущак О.Д.)

Згідно річного плану роботи школи та з метою розвитку творчих здібностей учнів у школі з  27.11.2017-01.12.2017 проводився Тиждень біології та хімії.

Тиждень біології та хімії в школі дав можливість вийти за межі стандартного уроку. Протягом тижня учні мали можливість перевірити свої знання та поглибити їх. В рамках цього тижня були проведені різноманітні  заходи.

З 04.12.2017  до 08.12.2017 року у школі проходив Тиждень права. Епіграфом тижня були

слова Г.Сковороди: « Що є свобода? Добро в ній якеє?

Кажуть, неначе воно золотеє?

Ні ж бо,не злотне: зрівнявши все злото,

Проти свободи воно лиш болото!»

Світ дивовижний Вас вітає

Всіх тих, хто вдумливо читає,

І тих, хто любить мандрувати

Та прагне більше пізнавати,

Долати знань високі мури

Вас кличе світ літератури!

Під таким гаслом та з метою  популяризації художнього слова, підвищення рівня знань із зарубіжної літератури, посилення інтересу до навчального предмету, розвитку творчих здібностей учнів, виховання любові до кращих зразків світової літератури, сприяння розвитку читацької культури учнів, організації неформального учнівського спілкування,  розвитку самостійної творчої діяльності учнів у школі  з 05.02.2018- 09.02.2018 року учителем, Варвадюк  Надією Василівною, проведено Тиждень зарубіжної літератури.

21 лютого 2018 року у сільській бібліотеці с.Воскресінці відбулось свято «Рідна мово моя калинова…»

Учні 7 класу підготували вірші, пісні, прислів’я про українську мову. Андрусяк Г.В. – вчитель української мови та літератури розповіла про великих мовознавців України

Б. Грінченка і В. Даля. Бібліотекар Романенчук Л.В. ознайомила школярів з новинками літератури.

Бідочук Адріана – учасниця районного конкурсу читців приуроченого до 204-річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка.

Тиждень фізики і математики

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.